Vieringenrooster oktober 2017

  St. Caecilia
Zocherstraat 90
Alexanderpolder
Open Hof
Hesseplaats 441
Ommoord
St. Joseph
Kerklaan 20
Nieuwerkerk a/d IJssel
St. Paulus' Bekering
Merellaan 352
Capelle a/d IJssel
H. Jozef
Emmastraat 26
Lekkerkerk
H. Maria Koningin
Memlinghof 2
Krimpen a/d IJssel
  St. Caecilia
Zocherstraat 90
Alexanderpolder
Open Hof
Hesseplaats 441
Ommoord
St. Joseph
Kerklaan 20
Nieuwerkerk a/d IJssel
St. Paulus' Bekering
Merellaan 352
Capelle a/d IJssel
H. Jozef
Emmastraat 26
Lekkerkerk
H. Maria Koningin
Memlinghof 2
Krimpen a/d IJssel

elke
week

woensdag
09:00 uur

viering
maandag
09:00 uur

viering
dinsdag
09:00 uur

viering
donderdag
09:00 uur

viering
geen
viering
vrijdag
09:00 uur

viering
zo 1 okt
duurzaam-
heidszondag
09:45 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
11:15 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
09:30 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg
11:00 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg

kinderwoorddienst
09:30 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
11:00 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
Cantiamo
zo 8 okt
wereld missiedag
voor kinderen

met collecte
09:45 uur
Woord- Communieviering
o.l.v. parochianen
Gemengd koor
11:15 uur
Woord- Communieviering
F. Martens, L. Kornet
RK koor Open Hof
09:30 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
11:00 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
KK Sjaloom

Gezinsviering
09:30 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
11:00 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
Joko

Linscollecte
zo 15 okt 09:45 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
11:15 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
10:30 uur
Woord- Communieviering
R. Govers
Camerata

Oogstdankdag
11:00 uur
Woord- Communieviering
T. Thuis
F. Kleisterlee
09:30 uur
Woord- Communieviering
J. van der Lee
11:00 uur
Woord- Communieviering
J. van der Lee
zo 22 okt
missiezondag
collecte
wereldmissiedag
09:45 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg
gemengd koor
11:15 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg
09:30 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
11:00 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
Pauluskoor
09:30 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
11:00 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
samenzangkoor
zo 29 okt 09:45 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
11:15 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
09:30 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg
11:00 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg
09:30 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
11:00 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
Bronspettertjes

 

Vieringenrooster november 2017

  St. Caecilia
Zocherstraat 90
Alexanderpolder
Open Hof
Hesseplaats 441
Ommoord
St. Joseph
Kerklaan 20
Nieuwerkerk a/d IJssel
St. Paulus' Bekering
Merellaan 352
Capelle a/d IJssel
H. Jozef
Emmastraat 26
Lekkerkerk
H. Maria Koningin
Memlinghof 2
Krimpen a/d IJssel
  St. Caecilia
Zocherstraat 90
Alexanderpolder
Open Hof
Hesseplaats 441
Ommoord
St. Joseph
Kerklaan 20
Nieuwerkerk a/d IJssel
St. Paulus' Bekering
Merellaan 352
Capelle a/d IJssel
H. Jozef
Emmastraat 26
Lekkerkerk
H. Maria Koningin
Memlinghof 2
Krimpen a/d IJssel

elke
week

woensdag
09:00 uur

viering
maandag
09:00 uur

viering
dinsdag
09:00 uur

viering
donderdag
09:00 uur

viering
geen
viering
vrijdag
09:00 uur

viering
wo 1 nov
woens-
dag
aller-
heiligen
09:00 uur
Eucharistieviering
lid pastoraal team
geen viering geen viering geen viering geen viering geen viering
do 2 nov
donder-
dag
aller-
zielen
19:30 uur
Woord- Communieviering
W. van Paassen
Gemengd koor?
19:30 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
In Manus Tuas
19:30 uur
Woord- Communieviering
J. van der Lee
(T)rouwkoor
19:30 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
Paulus Cantorij
19:30 uur
Woord- Communieviering
o.l.v. parochianen
19:30 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg
Onomatopee
zo 5 nov 09:45 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam

Oecumene
collecte
11:15 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam

Oecumene
collecte
10:30 uur
Eucharistieviering
L. Peeters
J. van der Lee
Camerata
25 jaar kerk
Oecumene
collecte
11:00 uur
Eucharistieviering
H. Flohr

Oecumene
collecte
kinderwoorddienst
09:30 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg

Oecumene
collecte
11:00 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg
Cantiamo

Oecumene
collecte
zo 12 nov 09:45 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
gemengd koor
11:15 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
RK koor Open Hof
09:30 uur
Woord- Communieviering
J. van der Lee
11:00 uur
Woord- Communieviering
J. van der Lee
10:00 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
11:00 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
Joko
zo 19 nov 09:45 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
Scola
Cantorum Isala
Nationale Jongeren
collecte
10:15 uur
Dienst in vieren
KPN-voorganger
kindercantorij
09:30 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
Camerata
Ziekenzalving
Nationale Jongeren
collecte
11:00 uur
Eucharistieviering
H. Flohr


Nationale Jongeren
collecte
09:30 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg


Nationale Jongeren
collecte
11:00 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg
Samenzangkoor

Nationale Jongeren
collect
zo 26 nov
Christus
Koning
diaconie-
zondag
09:45 uur
Woord- Communieviering
R. Schoolenberg
Gemengd koor
11:15 uur
Woord- Communieviering
W. van Paassen

Nationale Jongeren
collect
09:30 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
11:00 uur
Eucharistieviering
W. Bekedam
R. Schoolenberg
Pauluskoor
diaconiecollecte
orgelwijding
09:30 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
11:00 uur
Eucharistieviering
H. Flohr
Bronspettertjes

 

SECRETARIAAT

Merellaan 350

2903 GM

Capelle a/d IJssel
010 303 88 71
info@christoffelparochie.nl

 

PASTORALE WACHT

Voor acute vragen om pastorale zorg of het melden van een overlijden: 06-1380 3332 (24/7 bereikbaar).

AGENDA

<<  Oktober 2017  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162022
2328
30     

VIRTUELE KAPEL